TJ Sokol Libochovany – T.J. Sokol Zahořany (21.05.2022)

Další ze smolných zápasů jsme odehráli tento víkend, kdy jsme hostili poslední tým tabulky, mužstvo ze Zahořan. Chtěli jsme si spravit po dvou nepovedených utkáních střeleckou chuť, ale byli jsme hlavně v útoku jako zakletí a ač jsme skoro celý zápas odehráli na soupeřově půlce, nedokázali jsme za 90. minut ani jednou skórovat. Diváky musely bolet oči a u srdce, když viděli tolik zahozených šancí a špatných řešení ve finální fázi. Soupeř také párkrát zahrozil, ale tentokrát jsme byli v obraně jistější. Ke vší bídě jsme ještě po bezbrankovém výsledku prohráli na penalty, takže jsme hořký kalich vypili skoro do dna. Jeden bod v domácím prostředí je ostuda. Sokol Libochovany – T.J. Sokol Zahořany tak potupně 0:1np (0:0). Více informací o utkání zde.

Příští víkend máme volno. Další zápas tak odehrajeme až v neděli 5. června od 17:00 v Budyni nad Ohří, kde se utkáme s domácím „B“ mužstvem.