FK Třeboutice, z.s. – Sokol Libochovany (14.05.22)

Vekonvní zápas s Třebouticemi, který jsme odehráli na krásné fotbalové ploše v Terezíně, pro nás bohužel nedopadl slavně. Přestože jsme od 17. minuty vedli, tak nás soupeř svou kombinační hrou přehrával a byl nebezpečný. Ještě v první půli Třeboutice vyrovnaly a zkraje druhé zvýšily vedení po hrubé minele našeho předstopera. Avšak nevzdávali jsme se a taky jsme soupeři zatápěli. Třikrát se pro nás měla v druhém poločase kopat penalta, avšak zoufalý rozhodčí z toho odpískal jen jednu. Tu jsme ke konci zápasu trestuhodně zahodili a nezasloužili si tak vyhrát. Soupeř nás ještě v závěru potrestal za otevření obrany a to byl poslední hřebíček, zápas byl rozhodnut. FK Třeboutice – Sokol Libochovany tak kvůli nedůrazu, špatné kombinaci a kvůli neproměňování šancí 3:1 (1:1). Více o utkání zde.

Další soutěžní zápas odehrajeme příští sobotu 21. května od 14:00 doma proti Sokolu Záhořany – tedy týmu, který je v tabulce poslední a měli bychom si tak spravit střeleckou chuť!

Foto PV