Aktualizace 24. 11. 2023, zdroj: https://souteze.fotbal.cz/
Litomeřice – 2023 A3A – IV. třída dospělých sk. „A“
# | KLUB | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Sokol Terezín | 10 | 9 | 0 | 1 | 61:4 | 28 |
2. | TJ Sokol Libochovany | 10 | 8 | 0 | 2 | 37:14 | 23 |
3. | TJ Lovečkovice | 10 | 7 | 0 | 3 | 37:23 | 21 |
4. | TJ Sokol Radovesice B | 10 | 7 | 0 | 3 | 28:20 | 21 |
5. | Sokol Velké Žernoseky B | 10 | 6 | 0 | 4 | 59:25 | 18 |
6. | TJ Žitenice B | 10 | 5 | 0 | 5 | 49:45 | 15 |
7. | T.J. Sokol Zahořany | 10 | 5 | 0 | 5 | 15:42 | 14 |
8. | TJ Sokol Medvědice | 10 | 3 | 0 | 7 | 20:43 | 9 |
9. | SK Český granát Podsedice | 10 | 2 | 0 | 8 | 23:33 | 7 |
10. | FK Třeboutice | 10 | 2 | 0 | 8 | 17:59 | 6 |
11. | TJ Sokol Úpohlavy | 10 | 1 | 0 | 9 | 11:49 | 3 |
Litomeřice – 2023 C1A – II. třída dorostu – OP
# | KLUB | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fotbalový klub Peruc | 12 | 11 | 0 | 1 | 62:14 | 33 |
2. | TJ Lokomotiva Česká Lípa | 11 | 10 | 0 | 1 | 47:11 | 29 |
3. | Sokol Velké Žernoseky | 11 | 8 | 0 | 3 | 55:28 | 24 |
4. | TJ Sokol Straškov-Vodochody | 10 | 8 | 0 | 2 | 43:19 | 24 |
5. | TJ Spartak Boletice n.L. / Březiny | 12 | 7 | 0 | 5 | 31:31 | 21 |
6. | FK Vchynice / Sulejovice | 12 | 7 | 0 | 5 | 34:32 | 20 |
7. | FK Česká Kamenice / Markvartice | 12 | 4 | 0 | 8 | 32:40 | 14 |
8. | TJ Budyně nad Ohří / Mšené Lázně | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:30 | 14 |
9. | SK Lukavec / Velemín | 12 | 4 | 0 | 8 | 23:46 | 12 |
10. | FK Malšovice | 12 | 4 | 0 | 8 | 35:44 | 11 |
11. | TJ Sokol Libochovany | 12 | 3 | 0 | 9 | 20:36 | 9 |
12. | FK Libochovice | 11 | 2 | 0 | 9 | 23:57 | 6 |
13. | FK Schoeller Křešice | 11 | 2 | 0 | 9 | 13:51 | 5 |
Litomeřice – 2023 E1A – II. třída starších žáků – OP
# | KLUB | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK Litoměřicko B | 16 | 13 | 0 | 3 | 86:8 | 42 |
2. | TJ Sokol Pokratice – Litoměřice | 16 | 13 | 0 | 3 | 82:19 | 39 |
3. | FK Vchynice / Sulejovice | 16 | 13 | 0 | 3 | 73:17 | 39 |
4. | FK Viktorie Čížkovice | 16 | 14 | 0 | 2 | 63:18 | 37 |
5. | SK Liběšice | 16 | 11 | 0 | 5 | 45:18 | 36 |
6. | TJ Sokol Mšené lázně / Budyně | 16 | 11 | 0 | 5 | 45:30 | 32 |
7. | TJ Sokol Libochovany | 16 | 9 | 0 | 7 | 71:44 | 29 |
8. | TJ Slavoj Úštěk/ FK Kravaře | 15 | 10 | 0 | 5 | 53:32 | 29 |
9. | FK Bechlín | 16 | 8 | 0 | 8 | 43:34 | 23 |
10. | SK SAHARA Vědomice | 16 | 6 | 0 | 10 | 36:50 | 18 |
11. | SK Štětí | 15 | 5 | 0 | 10 | 26:43 | 16 |
12. | Sokol Velké Žernoseky | 16 | 5 | 0 | 11 | 38:57 | 15 |
13. | SK Velemín | 15 | 5 | 0 | 10 | 26:46 | 15 |
14. | FK Slavoj Třebenice | 16 | 5 | 0 | 11 | 15:58 | 15 |
15. | FK Travčice / Libotenice | 15 | 4 | 0 | 11 | 45:78 | 11 |
16. | TJ Sokol Straškov-Vodochody / Dušníky | 16 | 2 | 0 | 14 | 22:108 | 5 |
17. | TJ Sokol Hoštka | 16 | 0 | 0 | 16 | 20:129 | 1 |