Sponzoři a podporovatelé

Srdečně děkujeme všem kamarádům, fanouškům, příznivcům a sponzorům za podporu našeho fotbalového klubu. Zejména pak:

• Obci Libochovany za finanční a technickou výpomoc

06_resize

• Ústeckému kraji za dotaci na nákup bezpečných branek pro mládež

podporil_UK_logo_vodorovne_CERNA

• Děkujeme Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) za dotaci na rok 2018
  • Firmě IDS Cargo a.s. za sponzorský příspěvek na rok 2018

• panu J. Kvasničkovi a L. Vojáčkovi jako věrným fanouškům a podporovatelům (míče, nátělníky a mnoho dalšího)
  • rodině Novákově za pomoc s vedením klubu a také s technickou asistencí, kterou by málokdo vydržel dělat po tolik let (praní a příprava drezů na zápasy)
  • panu P. Soldatkovi za pomoc v dobách největší nouze (občasné půjčení sekačky při technických potížích té naší)
  • A. Kostovičovi, J. Kopeckému a M. Melenovi za čas a nasazení věnované tréninku a vedení našich budoucích nadějí
  • M. Vyšatové za velkou pomoc při organizaci žákovských turnajů a za zajištování občerstvení na hřišti
  • a v neposlední řadě několika generacím rodiny Žižků, kteří klub věrně a neúnavně podporují a bez nichž by jeho fungování asi nebylo možné (vedení týmu, pořadatelská a zdravotnická služba, sekání a údržba fotbalového hřiště, výpomoc jako pomezní rozhodčí a mnoho dalšího)

Bez Vás všech by na našem krásném fotbalovém hřišti rostla jen lebeda.

Ještě jednou mockrát děkujeme!!!