Sponzoři a podporovatelé

TJ Sokol Libochovany, z.s. má do budoucna plán a povinnost zachránit místní Sokolovnu. Nebudeme potřebovat jen partu zkušených řemeslníků, ale i další finance na opravu této budovy a pro tento účel byl zřízen >transparentní účet<.

Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek na záchranu Sokolovny, na kterou má jistě stále živé a radostné vzpomínky mnoho obyvatel z obce.

Rádi bychom Sokolovnu rekonstruovali a do budoucna ji opět využívali, jak ke sportování v zimních měsících, tak i k pořádání oslav a třeba i plesů. A možná i k pronájmu opět na krám, či nějakou formu pohostinství. Chceme prostě navrátit této budově její tradiční využití.

Číslo transparentního účtu: 6075634339/0800
Předem všem děkujeme za jakoukoliv formu pomoci s tímto plánem.

Srdečně děkujeme všem kamarádům, fanouškům, příznivcům a sponzorům za podporu našeho fotbalového klubu. Zejména pak:

06_resize

podporil_UK_logo_vodorovne_CERNA

• Panu J. Kvasničkovi a L. Vojáčkovi jako věrným fanouškům a podporovatelům (míče, nátělníky a mnoho dalšího)
  • Rodině Novákových za pomoc s vedením klubu a také s technickou asistencí, kterou by málokdo vydržel dělat po tolik let (praní a příprava drezů na zápasy)
  • M. Melenovi, P. Jandovi, J. Kopeckému, T. Škárkovi a V. Tomáškovi za čas a nasazení věnované tréninku a vedení našich budoucích nadějí
  • Rodině Vyšatů a Hendlů za velkou pomoc při organizaci žákovských turnajů a za zajišťování občerstvení na hřišti!
  • L. Vocáskovi za pomoc se sekáním hřiště
  • A v neposlední řadě několika generacím rodiny Žižků, kteří klub věrně a neúnavně podporují a bez nichž by jeho fungování asi nebylo možné (vedení týmu, pořadatelská a zdravotnická služba, sekání a údržba fotbalového hřiště, výpomoc jako pomezní rozhodčí a mnoho dalšího)

Bez Vás všech by na našem krásném fotbalovém hřišti rostla jen lebeda.

Ještě jednou mockrát děkujeme!!!