FK Travčice – Libochovany (11.06.17)

Souboj s hratelnými Travčicemi na jejich půdě jsme nezvládli a nechali si dát několik zbytečných gólů. Opět jsme nastoupili ve velmi prořídlé sestavě, máme na marodce či vykartovaných několik hráčů základní jedenáctky. Bohužel jsme soupeřům dokázali odpovědět jen jednou brankou, z penalty korigoval výsledek Poláček. FK Travčice – Libochovany tak zbytečně o třídu 5:1 (2:0).

Po sérii proher s mužstvy ze špičky tabulky se jí propadáme a jsme tak již třetí od konce. A to jen o skóre, tudíž nám ještě reálně hrozí propad na předposlední místo. Doufejme, že se na poslední zápas sezóny (a následnou dokopnou) sejdeme v hojném počtu a hostující Vchynici pořádně zatopíme. Přijďte nás povzbudit příští sobotu 17. června. Domácí souboj proti Fotbalovému klubu Vchynice začíná v 17:00. Statistiky utkání zde.

001_resizes