Víkendový zápas dospělých baví internet!

Sobota 4. 11. 2023 11:30, LIBOCHOVANY – TJ Sokol Úpohlavy / 6:2
„Libochovany šly jasně za vítězstvím a v 55. minutě vedly 6:0. O výhře domácího týmu tak nebylo pochyb. Úpohlavy si tak řekly, že se alespoň zapíší do historie jinak. Když v 82. minutě snižoval Martin Blížil na 1:6, všichni hráči, včetně těch na střídačce, si sundali dresy.“

Žlutý bizár v „pralese“: celý tým dostal kartu ve stejnou chvíli. I náhradníci | iSport.cz (blesk.cz)

Rozhodčí dal 17 žlutých karet naráz. Bude na pivo, směje se jeden z potrestaných | Magazín pro fotbalovou kulturu (footballclub.cz)

Úpohlavy (se) baví. Celý tým naráz dostal žlutou kartu. Světový rekord! tuší – iDNES.cz

Ostatní – Unikátní situace během zápasu IV. třídy. Celý tým obdržel žluté karty | FotbalPortal.cz

Úpohlavy vytvořily světový rekord. Šestnáct hráčů dostalo za oslavu gólu žlutou – Litoměřický deník (denik.cz)