Tělocvičná jednota Sokol Straškov-Vodochody – TJ Sokol Libochovany, z. s. (30.04.2022)

Fotbalový víkend začal zápasem týmu starších žáků na hřišti Tělovýchovné jednoty Sokol Straškov-Vodochody. A že to opět byly nervy!

Naši se z ojedinělé akce ve třinácté minutě ujali vedení, střelou Daniela Slezáka. Další vývoj utkání však již byl v režii domácích. Straškov tlačil, vypracovával si šance. Libochovanští poctivě a obětavě bránili a skvělými zákroky tým držel brankář Matěj. Jednou dokonce náš stoper Ondra zastavil míč přímo na brankové čáře! Do poločasové přestávky jsme tak drželi nadějné jednogólové vedení.

Začátek druhého poločasu započal stejně, jako končil ten první. Tým domácích obléhal naši branku, ale naši borci úporně bránili a mezi tyčemi vše dokonale jistil Matěj. V 50 minutě pak snaha domácích byla zúročena po hezké kombinaci gólem. Naše to ale nezlomilo a dále pokračovali ve vynikajícím výkonu. Ke konci utkání se dokonce vymanili z tlaku hostí a zahrávali několik standardních situací na polovině soupeře. Další gól již do konce řádné hrací doby nepadl a konečném výsledku tak rozhodovaly penalty.

Penaltový rozstřel, to je vždy napínavé vyvrcholení zápasu. Po prvních dvou byl stav nerozhodný, poté jsme se však ujali vedení, které jsme udrželi! Ze hřiště silného Straškova tak vezeme 2 body! Gratulujeme a děkujeme za bojovný a obětavý výkon!

Další silný soupeř nás čeká hned další víkend, na domácí půdě přivítáme první SK Liběšice, kterým jsme ani na podzim nenechali body zadarmo, kdy se zápas dostal opět až k penaltovým rozstřelům, které nám vynesli ale pouze 1 bod. Přijďte nás opět podpořit, tentokrát u nás doma 07.05.2022 od 10:00, děkujeme a těšíme se na Vás! Občerstvení na stánku zajištěno.