TJ Sokol Libochovany, z. s. – FK Malšovice, spolek (24.04.2022)

V neděli 24.4.2022 nastoupil na domácím hřišti Dorost Libochovan proti týmu z Malšovic. Naši se pustili do hry s bojovností, dostali se do několika šancí, které ale nevedly k úspěšnému zakončení. Avšak ani protihráči nezůstávali se svojí výkonností, rychlými přihrávkami a nečekanými útoky, pozadu. Bohužel v 18. minutě byla odpískána penalta proti nám. Brankář vystihl stranu, směr, ale soupeř přesto svoji šanci využil. Náš dorost byl poté jak opařený, najednou se nic moc nedařilo, odkopy na nikoho, auty přímo k soupeři, přihrávky příliš dlouhé. Ani déšť, který se spustil ještě ke konci poločasu hráče příliš neoživil. Naopak ještě inkasovali další gól. V druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu, soupeř ale hrál ostřeji, vyfasoval 4 žluté karty a náš tým alespoň jednu výhodu v podobě nařízeného pokutového kopu. Bohužel ani naše penalta nezměnila konečné skóre utkání 0:2. Konec zápasu byl navíc spojen se strkanicí po závěrečném hvizdu, a to především ze strany soupeře.

Další zápas odehraje Dorost na hřišti v Peruci, v neděli 1.5.2022 od 10 h.