SŽ: FK Slavoj Třebenice – TJ Sokol Libochovany (15.10.2022)

Třetí říjnová sobota nás zavedla na hřiště Třebenic, kde se naši Starší žáci střetli s místním týmem. Tento rok je soutěž vyrovnaná a každé odehrané kolo může nabídnout zajímavý zápas plný překvapení. A jinak tomu nebylo ani v druhém střetnutí letos s týmem Třebenic, kdy jsme jim v prvním zápase dokázali nastřílet 10 gólů. Druhý zápas nabídl sice opět dost šancí na obou stranách, ale jen jedna střela dokázala rozvlnit brankovou síť. Musíme pochválit oba týmy, protože počasí nepřálo a za deštivého počasí bylo těžké odehrávat pěkné přihrávky, po trávě to klouzalo a oba týmy museli vynakládat o to víc síly k probojování se do akce. Štěstí, práce s míčem a dokonalá obrana zakončená naším brankářem – to vše přispělo k tomu, že se branková síť rozvlnila na straně soupeře – po pěkné akci Lukáše zakončená Šímou! Všem děkujeme za výkony na hřišti a věříme, že týmovost a spolupráce nám vydrží i nadále! Gratulace putuje do kabin a těšíme se na další zápas ve kterém se naši budou snažit napravit zápas proti FK Vchynice/Slavoj Sulejovice příští sobotu 22.10.2022 na domácím hřišti!