Dorost: FK Peruc – TJ Sokol Libochovany (16.10.2022)

Fotbalový zápas v Peruci v neděli 16.10.2022 se našemu Dorostu nevydařil, vítězství zůstalo domácím, kteří vyhráli 4:1.

Příjemné slunečné dopoledne na hřišti soupeře a pouze jeden hráč na naší střídačce, a to opět do zápasu „naskočili“ mladí ze Starších žáků. Ale přeci jen věk a rychlost dorostenců Peruce byla trochu nad jejich síly. Zpočátku to tak sice nevypadalo, hra se dařila na obou stranách a naši i domácí měli pár šancí k zakončení.

Ve 4. minutě soupeř rozehrával roh, poslal míč do šestnáctky, následný šikmý pas vzduchem se dostal až k volnému hráči, který svou šanci proměnil ve vedení. Naši se ale z překvapení oklepali a dokázali ve 29. minutě překonat soupeře a bylo vyrovnáno. Za tým Libochovan zaskóroval borec ze Starších žáků – Šíma Vocásek.

Bohužel ještě v 1. poločase se domácí dokázali dostat do vedení, neboť střela po zemi se od tyčky smolně odrazila do branky, brankář ji nezachytil. I takové góly se počítají, tentokrát prostě štěstí hrálo s domácími.

Druhý poločas byl pro náš tým náročný, naši se jen těžko prosazovali, soupeři se dařilo a jejich výšková převaha byla znatelná, a tak se jim podařilo zaskórovat v 68. a následně v 75. minutě. Zápas skončil jejich vítězstvím.

Další víkend bude opět fotbalový, tentokrát se všechny zápasy odehrají na libochovanském hřišti. V sobotu dopoledne 22.10.2022 sehrají utkání od 10 h Starší žáci s týmem ze Vchynic/Sulejovic. Hned poté vyběhnou na trávník dospělí, výkop bude ve 12.30 h a na zápas dorazí TJ Sokol Pokratice-Litoměřice B. Dorostenci budou hrát v neděli 23.10.2022 od 10 h s týmem z Benešova nad Ploučnicí.

Stánek na hřišti v Libochovanech bude opět otevřen, přijďte tedy podpořit naše týmy a užít si nejen fotbal!