Libochovany – SK Velemín (13.09.2023)

Starší žáci Libochovan sehráli ve středu 13.9.2023 další utkání a na domácím trávníku jasně přehráli SK Velemín 5:0.Středeční odpolední zápas na fotbalovém hřišti v Libochovanech poskytl fanouškům krásný zážitek, libochovanské fotbalové partě se dařilo a Ondra Filinger se Šímou Vocáskem se snažili zapojit do gólových šancí i ostatní spoluhráče. Na střídačce naší party byli dokonce 2 hráči na vystřídání, a tak byl čas i na malé vydechnutí našich mladých fotbalistů a vzájemné prostřídání. V utkání jasně dominovali naši dva „bombéři“ – Šíma s Ondrou, kteří se vzájemně střídali v útoku, v obraně a ve skórování. Hned ve 3. minutě pronikl přes obranu soupeře Ondra a načal kanonádu gólů domácího týmu. Jen o dvě minutky později přidal další Šíma a brankář hostů opět lovil míč v síti. V tomto i dalším poločase se kluci snažili vytvořit šance i pro ostatní spoluhráče – Honza Walker orazítkoval břevno, později střílel těsně vedle, do šance se dostal i Tomáš Vodrážka, na place se snažil přihrávat na gólové tutovky Míša Vyšata, do útoku se dral i Táda Najman, Kubík Kršňák nebo Šíma Bílek. Každý chtěl dát gól nebo alespoň dobře přihrát a mít asistenci. Vzadu vše opět jistila Petra Nováková a Lukáš Vavák, který se také dostal až před branku soupeře a jen kousek štěstí chybělo k úspěšnému zakončení. I soupeř několikrát zahrozil, ale v naší brance chytal Jarda Poláček, který má na svém kontě další zápas, kdy neinkasoval. Poločas byl odpískán za stavu 4:0. V druhé části pokračovala stejná taktika, Ondra a Šíma dávali prostor hru ostatním spoluhráčům. Nakonec na konečných 5:0 přeci jen zaskóroval opět Šíma. A tak toto středeční odpoledne navázalo na vítězné tažení libochovanských týmů z víkendu. Gratulujeme! Jen tak dál!A tak jim budeme držet palce i do dalších zápasů. V sobotu 16.9.2023 hrají od 10 h opět Starší žáci a přivítají doma soupeře ze Mšených Lázní a z Budyně (složený tým). Dospělí budou hrát také na domácím hřišti, od 13.30 h s týmem ze Zahořan. A v neděli od 10 h hraje Dorost, soupeři budou ze Straškova (resp. složený tým Straškov/Vodochody).