Nové fotogalerie přidány

Všechny fotky byly přesunuty na externí web (http://sokollibochovany.rajce.idnes.cz/), tudíž je jich možné sdílet víc.  Opravdu zajímavé jsou nově přidány v albu „Z historie klubu„. Jedná se o kusy nedávno získané od pamětníků (manželé Novákovi, pánové Kaplan a Brabec), oskenované a digitalizované tak pro příští generace. Další výhodou je, že fotky můžou být komentovány a dáme tak třeba dohromady jejich úplnou historii (kdo na nich je a odkuď jsou).  Stačí jen přidat komentář pod daným obrázkem.

Vyzýváme kohokoliv, kdo by ve svých pamětech našel nějaké staré fotografie či dokumenty spojené s fotbalem, Sokolem či obecně s tělovýchovou tady v Libochovanech a měl by zájem se o ně podělit, nechť je prosím přinese na nějaký z našich domácích zápasů. Budou mu v pořádku vráceny o 2 týdny později na dalším utkání. Případně se ozvěte předsedovi klubu (tel.: 777 976 543). Děkujeme.