Sokol Černiv B – Libochovany (10.04.16)

Naši úspěšnou jarní sérii jsme jeli prodloužit do Chotěšova, kde jsme se na neutrální půdě utkali s týmem Sokola Černiv B. Zápas se odehrál v klidném tempu a byl spíše o technice než o bojovnosti. V první půli jsme byli více na balonu, vytvořili si několik šancí a brzy jsme jednu z nich přetavili ve vedoucí branku. To když domácí zadáci zapomněli na našeho nejvyššího hráče, který se po rohu ocitl sám na malém vápně a nedal domácímu brankáři žádnou šanci.  Další branku přidal ještě před půlí náš střední záložník, který se krásně trefil z velkého vápna přímo do levého růžku brány. Do druhé poloviny zápasu Černiv vystřídala dva hráče a nová, dravá krev z jejich A mužstva byla znát.  Naštěstí jsme se prvních 20. minut druhé půle ubránili a poté ještě přidali další pojišťovací gól. To domácím nevyšla „ofsajdová past“ a náš útočník šel z půlky hřiště sám na bránu. Akci zakončil krásným dloubáčkem přes černivského brankáře. O osudu utkání tak bylo rozhodnuto a výsledek jsme si již pohlídali. Sokol Černiv B – Libochovany tak po dobrém výkonu našeho mužstva 0:3 (0:2).

Příští sobotu, 16. dubna od 17:00 přivítáme na domácím hřišti poslední tým tabulky, mužstvo Sokola Terezín. Doufejme, že prodloužíme sérii výher a navlíkneme na pomyslnou šňůru další tříbodovou perlu. Všichni jste srdečně zváni!