Libochovany – TJ Sokol Terezín (15.09.18)

Nevydařené utkání jsme odehráli tento víkend proti mladému mužstvu Terezína. Soupeř nás – hlavně v záloze – úplně přehrál a s přehledem zvítězil. Zápas jsme začali zmateně, neuměli jsme si nahrát a podržet balón. Naštěstí nás podržela obrana a z počátečního tlaku jsme neinkasovali. Poté jsme vstřelili i branku. Krásný a přesný pas Pepy Hovorky využil svým dalším gólem hlavou Tomáš Škárka.  Ale to bylo z naší strany všechno. Míče se od nás odrážely, soupeř byl všude o krok dřív. Hlavně jejich rychlý a technický střední záložník nám zatápěl a ještě do půle prudkou střelou vyrovnal. V druhém poločase nám došly síly a jen jsme nakopávali míče na obsazené útočníky, kteří neměli proti solidně bránícím hostům moc šancí. Soupeř pak nejprve přidal další gól ze standartní situace, kterou obrana zle podcenila a těsně před koncem, při našem marném pokusu o vyrovnání, jsme kapitulovali potřetí. Libochovany – TJ Sokol Terezín tak zaslouženě 1:3 (1:1). Více detailů zde.

Příští utkání odehrajeme opět na našem hřišti proti celku z Prackovic. Výkop je v sobotu 22. září od 16:30.