TJ Sokol Prackovice – Libochovany (22.09.18)

Bratrovražedný souboj s kamarády z Prackovic jsme odehráli tuto sobotu. Prackovičtí renovují kabiny a tak se zápas odehrál na naší půdě. Pár dnů před výkopem to ještě vypadalo, že se hrát nebude, neboť hosty trápí marodka. Ale nakonec s pomocí své staré gardy mužstvo poskládali a zápas se odehrál. V tom jsme jasně dominovali a přes počáteční problémy s rozehrávkou a zakončením jsme celkem lehce soupeře přehráli. Nechali jsme si sice dát první gól (povedený lob Pepy Poláčka), ale pak jsme zabrali a ještě do půle srovnali. V druhém poločase se nám povedlo pár zakončení a rázem jsme vedli o několik branek a zápas jsme dohráli v poklidu. TJ Sokol Prackovice – Libochovany tak nakonec 1:4 (1:1).  Více info zde.

Příští utkání hrajeme mimořádně ve čtrvtek 27. září od 17:00 na hřišti silné VchyniceA příští víkend, v sobotu 29. září hrajeme další domácí zápas proti Úpohlavům. Výkop je již v 16:00.