Libochovany – SK Velemín (08.09.18)

Velmi dlouho jsme čekali na nějaké body proti Velemínu, až se nám to konečně povedlo. Soupeř nepřijel v nejsilnější sestavě, ale i nám chybělo pár klíčových hráčů. Zápas byl vyrovnaný. Velemínští byli lepší kombinačně (hlavně ve středu zálohy), my jsme zase byli bojovnější a za celý zápas jsme si vytvořili více brankových příležitostí než protivník.  Dvě slibné šance v první půli zahodil náš střední záložník. Jednou střílel mimo z velkého vápna, pak nedokázal usměrnit svou střelu po chybném vyběhnutí soupeřova brankaře. Gól jsme ale v prvním poločase dali. Tomáš Škárka šel neohroženě do hlavičkového souboje s brankářem, který ač mohl použít ruce, tento souboj prohrál.  Dlouho jsme se však neradovali neb se krásně z vápna z první trefil hostující záložník. Druhá půlka nám nabídla ještě pár šancí, které však zůstaly nevyužity. Soupeř také párkrát zahrozil, ale nebyl tak nebezpečný, jak jsme u velemínských zvyklí. Zápas se tak rozhodoval v penaltovém rozstřelu, který jsme vyhráli a bereme tak 2 cenné body. Libochovany – SK Velemín tak  spravedlivě 2:1np (1:1). Statistiky utkání zde.

Příští zápas odehrajeme příští sobotu 15. září od 16:30 doma proti Terezínu.