SK Český Granát Podsedice – Libochovany (01.09.18)

Zápas na který budeme dlouho vzpomínat jsme tento víkend odehráli v Podsedicích. Předvedli jsme dobrý týmový výkon a domácí jsme k ničemu nepustili. Brankové hody začaly již ve dvanácté minutě zápasu a do půle jsme stihli nastřílet další tři branky. Domácí se na nic nezmohli, jediný jejich úspěch jsme jim, kvůli kluzkému terénu, darovali sami. Ve druhé půli jsme útočili dál a přidali další tři branky. Za vyzdvihnutí stojí hetrik Jardy Kopeckého ml., který se asi dobře vyspal, neboť běhal a střílel jako jeho táta za mlada.  Pochvalu si zaslouží také naše defenziva, která byla obvykle kompaktní a domácím nic nedovolila.  Podsedický granát měl nejspíš vlhkou pojistku, neboť tentokrát neexplodoval. SK Český Granát Podsedice – Libochovany tak jasně a zaslouženě 1:7 (1:4). Detaily utkání zde.

Příští utkání udehrajeme na vlastním hřišti v sobotu 8. září od 17:00. Hostíme celek z Velemína.