Libochovany – FK Sokol Milešov (05.06.16)

Poslední příležitost  vidět v této sezoně mužstvo Libochovan na domácím trávníku byla tuto neděli, kdy jsme přivítali soupeře z Milešova. Hostující tým teprve nedávno sloučil svá dvě mužstva dospělých  (A tým hrál krajský přebor) a tak se dalo očekávat, že narazíme na nebývale silného soupeře.  To se z větší části potvrdilo. Milešov byl celý zápas lepší a s přehledem si odvezl 3 body. Hosté byli fotbalovější, aktivnější směrem dopředu a vydrželi běhat po celý zápas.  My jsme si pár šancí také vytvořili, ale koncovka nás tentokrát úplně zradila. Konec druhého poločasu, kdy byl stav utkání již 0:2, ovlivnila bouřka a silný déšť a my jsme se již k žádnému závěrečnému tlaku nedostali. Libochovany – FK Sokol Milešov tak zaslouženě 0:2 (0:1). Fotogalerie z utkáni zde.

Poslední zápas sezony hrajeme příští sobotu 11.června od 17:00 na hřišti Čížkovic.