FK Viktorie Čížkovice – Libochovany (11.06.16)

Na poslední zápas sezony jsme jeli do Čížkovic, kde jsme změřili síly s tamní Viktorkou. V zápase už o nic nešlo a tak se odehrával v poklidném duchu. Po celé utkání jsme měli mírnou převahu, ale opět jsme ztratili jeden bod. V první půli jsme se ujali vedení, kdy po pěkném pasu skóroval náš útočník hlavou.  Domácí ale celkem brzy srovnali. Další gól, tentokrát z penalty za jasný faul, jsme přidali ještě do půle, ale domácí opět brzy vyrovnali, tentokrát po chybě našeho brankáře, kdy byl z dálky přelobován domácím záložníkem. V druhé půli jsme byli pořád lepší a mohli jsme se ujmout vedení z další nařízené penalty, tentokrát po ruce zadáka Čížkovic. Šanci jsme bohužel tentokrát neproměnili. V posledních minutách utkání jsme ještě spálili tutovku a museli dorazit domácí až na penalty (již dvanáctými v sezoně s bilancí 8 výher a 4 proher). FK Viktorie Čížkovice – Libochovany tak 2:3np (2:2). Pár fotografií ze zápasu zde.

Sezona 2015-2016 je u konce a hráče i diváky čeká zasloužený odpočinek. v tabulce jsme skončili na slušném 7. místě s 38 body. To, po protrpěném podzimu, není až tak špatné, ač bychom měli do příštího ročníku hledět k vyšším metám. Děkujeme všem příznivcům, fanouškům, sponzorům a v neposlední řadě provozovatelům stánku na hřišti za podporu a těšíme se opět v příští sezoně na viděnou!

Již tradičně se první sobotu po posledním mistrovském zápase, letos tedy 18. červnakoná fotbalový turnaj O pohár obce Libochovany. Více informací zde.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *