České Kopisty B – Libochovany (17.10.15)

Jednou to muselo přijít a odnesl to lídr tabulky a na svém hřišti.. Jednou musel přijít zápas, kdy se sejdeme v silné sestavě, dobré kolektivní náladě a vůli k hraní jednoduchého fotbalu konečně přetavíme v realitu.

Tým Českých Kopist nezačal vůbec dobře a to již ve volbě sestavy. Ač se domácích hráčů před zápasem sešlo přesně 11, nasadili jich do hry kupodivu jen 10 v očekávání, že nějaký kýžený hráč ještě dorazí.  Když pochopili, že sázka na slibujícího opozdilce nevyšla, prohrávali už 0:3 a bylo prakticky po zápase. Našemu týmu v začátku utkání vyšlo vše na co sáhnul a čtyřmi rychlými góly po pěkných akcích rozhodl již v první půli. Soupeřovi hráči pojali zápas trochu volněji a my jsme byli konečně schopni využít většinu šancí, které jsme si vytvořili. V druhé půli jsme přidali pátý gól a začli střídat, po čemž se naše hra trochu zvolnila. Do konce zápasu jsme ještě bezzubému soupeři pomohli vlastním gólem a zmírnili tak jeho debakl. České Kopisty B – Libochovany nakonec překvapivě, ale zcela zaslouženě 1:5 (0:4).

v příštím zápase hostíme v sobotu 24. října od 14:30 na svém hřišti nového vedoucího tabulky, tým Křesína. Tak doufejme, že jsme zápasem v Kopistech nabrali vítr do plachet a překvapíme dalšího favorita. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit!