Platba příspěvků TJ Sokol Libochovany 2024

Platba příspěvků TJ Sokol Libochovany, z.s.  musí být provedena  převodem na účet Sokola:

1002228329/0800

Jako variabilní symbol uveďte prvních šest čísel rodného čísla do kolonky zpráva pro příjemce uveďte příjmení a jméno.

Platba příspěvků je vždy za daný kalendářní rok s úhradou provedenou do konce června daného roku. Pokud platíte příspěvek FAČR individuálně platí pro Vás výše příspěvků uvedená pro TJ bez částky pro FAČR.

Možnost zaplatit najednou částkou :

Dospělí hráči  2 600,- Kč

Žáci, dorost 1 700,-Kč

Členi, funkcionáři 1 400,-Kč

(příspěvky dospělí  2 200,-Kč + FAČR 400,-Kč , žáci, dorost 1 500,-Kč + FAČR  200,- Kč,                               členi, funkcionáři 1 000,-Kč + FAČR 400,-Kč )

Nebo trvalý příkaz na 217,-Kč měsíčně na 12 měsíců – pouze dospělí hráči !

Připomínám možnost proplacení části příspěvků od Vaší zdravotní pojišťovny na základě vystaveného potvrzení o úhradě. Na základě Vašeho požadavku potvrzení vystavím.

Předseda TJ