Libochovany – TJ Sokol Křesín (24.10.15)

Tento víkend k nám přijel další z tradičně nepříjemných soupeřů, naši „bratři“ Sokolové z Křesína. Na začátku zápasu hrála obě mužstva opatrně a šancí moc k vidění nebylo. Vypadalo to, že rozhodčí neměl svůj den a rozdal hlavně domácím hráčům pár přísných žlutých karet. I slušně komentovat rozhodnutí sudího se nevyplácelo a chvíli trvalo než jsme si to uvědomili. Po jedné sporné situaci, kdy hlavní arbitr neodpískal faul na našeho hráče, se soupeř dostal k hlavičce z malého vápna, kterou náš brankář vyrazil skvělou robinzonádou. Bohužel se ale naši zadáci nedomluvili na snadném odkopu balonu a dorážející hráč ho lehce poslal do sítě.  Do poločasu jsme dostali ještě jednu branku a vypadalo to s námi nevalně. Avšak po půli jsme se vzchopili a stále více hrozili před brankou současného lídra tabulky. Po celkem brzkém snížení na 1:2 jsme se ještě více vrhli do útoku, čímž jsme soupeři poskytli prostor na brejky. Naštěstí žádný z pár úniků nebyl využit ke vstřelení branky. K závěru zápasu vypadali křesínští více a více unaveně a koledovali si nejméně o vyrovnání. Avšak i přes konečný tlak a naši stoprocentní šanci v posledních vteřinách zápasu jsme bohužel již branku nepřidali a prohráli tak o jediný rozdílový gól. TJ Sokol Libochovany – TJ Sokol Křesín tak nakonec celkem smolně 1:2 (0:2).

Příští sobotu 31. října jedeme do Medvědic, kde od 14 hodin změříme síly opět s týmem z čela tabulky, mužstvem Milešova.