Libochovany – FK Třeboutice (02.10.21)

Sobotní fotbalový den v Libochovanech po mládeži pokračoval zápasem mužstva dospělých proti Třebouticím. Oba celky měly před zápasem stejně bodů (9) a tak se sliboval boj podobně kvalitních mužstev. První půli jsme bohužel nezvládli a sami nabídli soupeři dva snadné góly. Ten první tedy padl po mávaném ofsajdu, který byl ale hlavním rozhodčím ignorován. Před druhým gólem jsme měli míč na svých kopačkách, ale nedůraznost ve vápně se nevyplácí.. Po obdržení druhé branky jsme ožili a zbytek zápasu jsme úplně ovládli. Tak, jak nám tam v minulém zápase vše padalo, tak tentokrát se nám vůbec v koncovce nedařilo. Jasných šancí jsme měli snad deset, ale chyběl klid v zakončení. Dokonce jsme v druhém poločase neproměnili ani penaltu. Trochu rozvahy předvedl až těsně před koncem zápasů náš veterán ze zadních řad, který dostal pěknou přihrávku po rohovém kopu a z penalty se lehkou umístěnou střelou nemýlil. Přes konečný tlak jsme už branku nepřidali a mohli jsme jen litovat svých zahozených šancí a levně inkasovaných gólů. Libochovany – FK Třeboutice tak 1:2 (0:2). Detaily utkání zde.

Příští zápas odehrajeme venku proti TJ Sokol Zahořany v neděli 10. října. Výkop je v 16. hodin.