TJ Sokol Libochovany – SK Lukavec (3.10.21)

Dnešní zápas týmu dorostu Libochovan nezačal dobře. Ze své první šance v osmé minutě utkání, po rohovém kopu, šel tým Lukavce do vedení. Náš tým bohužel neproměnil šance na vyrovnání, když spálil „tutovky“ a střely skončily veprostřed branky, v rukavicích brankáře soupeře. Zbývala minuta do konce poločasu a rozhodčí odpískal faul hostí. Následoval přímý volný kop. Míč si postavil kapitán Ondra Gašpárek a nádhernou střelou obstřelil zeď a skóroval. Gól přímo do šatny!

Začátek druhého poločasu se odehrával spíše na středu hřiště, ale v jednom z výpadů libochovanských se podařilo vstřelit branku Michalu Novákovi! Skóre bylo srovnané, dvougólový náskok týmu hostí byl najednou smazán. Do konce půle již branky nepadly, i díky skvěle chytajícímu Matěji Vyšatovi.

Následoval penaltový rozstřel, nejen pro „matky tygřice“ infarktová část utkání. Hráči Libochovan i Lukavce většinou pálili přesně, ale i oba brankáři zaslouží respekt díky svým zákrokům. První série pokutových kopů skončila nerozhodně. Ve fázi, kdy se kopaly penalty systémem „náhlá smrt“ bohužel tým Libochovan neproměnil tu rozhodující a bod, který byl ve hře, přistál na kontě soupeře.

Blahopřejeme soupeři a týmu libochovanského dorostu děkujeme za bojovný výkon, díky kterému dokázal zvrátit stav utkání. Potlesk diváků po zápase byl důkazem, že předvedený výkon týmu oceňují! Detaily utkání zde.