TJ Sokol Libochovany, z. s. – TJ Sokol České Kopisty z.s. (23.04.2022)

Slunečné sobotní dopoledne čekala na naše Starší žáky odveta z podzimu proti týmu z Českých Kopist, kdy nás deklasovali 1:5. Jelikož nás opět i tentokrát trápila marodka základní sestavy museli jsme sestavu trochu poupravit a vyzkoušet některé hráče i na jiných pozicích. Do zápasu náš tým vstoupil plný elánu a bojovný duch nechyběl, kterým chtěli napravit zápas z podzimu. V úvodu zápasu po útočné akci byl náš hráč faulován ve vápně, po nařízené penaltě, kterou se nám nepovedlo proměnit, naši hráči přidali ještě na tlaku, který hned v 10. minutě znamenal míč do soupeřovy sítě z kopaček našeho Pepy Klempy a nahrávce Ondry Filingra. Ale soupeř ukazoval i svojí sílu a chuť vstřelit branku, kterou se mu skoro ve 30. minutě podařilo vstřelit. Naši ale nepolevují v žádné situaci a pro body si chtěli dojít! Další gól tudíž neměl dlouhé čekání a hned 2 minuty poté vstřelil opět Pepa Klempa další gól! Poločas již žádný další gól vidět nebyl. Do druhé půle šli naši žáci odhodláni vyhrát a seč jim síly stačily bránily naši bránku spolu s našim gólmánem co mohli. Ale po pěkné akci hostů bylo vyrovnáno a začal boj o body! Na obou stranách byli vidět pěkné akce a všichni si zaslouží za výkony pochvalu! V druhé půlce žádný další gól vidět nebyl a proto došlo na penaltový rozstřel. Ten jsme i hlavně díky našemu brankáři Matesovi vyhráli 3:0, kdy soupeři nedokázali vstřelit za záda gólmana ani jediný gól.
Další zápas odehrají Starší žáci v Sobotu 30. 4. 2022 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Straškov-Vodochody – TJ Sokol Libochovany, z. s. na hřiště ve Straškově!