Fotbalový víkend 23. – 24. 10. 2021

Tento fotbalový víkend přinesl rozmanité zážitky a výsledky pro všechny tři týmy Libochovan.

Jako první odehráli v sobotu svůj zápas starší žáci, kteří nastoupili proti třetímu týmu tabulky, TJ Dobříň. V prvním poločase naši hráči statečně bojovali a do poločasové přestávky drželi nerozhodný stav 0:0. Bohužel hned na úvod druhé půle inkasovali branku. Náš skvělý gólman i přes silnou bolest zad utkání dochytal, ale ani obrana již nezvládala nápor soupeře a utkání skončilo prohrou 0:4.

Přestože se fanoušci těšili na odpolední duel dospělých proti TJ Viktorie Budyně nad Ohří, nakonec se fotbalového zážitku nedočkali a zápas byl kontumován ve prospěch domácích. O náhradní program se tak postarali dospělí i mladí hráči, kteří pod dohledem zkušené rozhodčí Monči Vyšatové odehráli duel na malé branky. Kartami sudí nešetřila, rovněž poctivě řešila ofsajdové situace. Gólů padlo mnoho, avšak konečné skóre není známo.

V neděli ráno nastoupil tým dorostu proti početně oslabenému týmu TJ Viktorie Budyně nad Ohří / Mšené Lázně. Místo zraněného Matyho branku srdnatě hájil Ondra Gašpárek. Zápasové skóre otevřeli hráči hostí v 10. minutě a náš tým tak musel dotahovat. K vyrovnání skóre došlo ve 22. minutě, ale o čtyři minuty později jsme opět prohrávali. V tomto duchu zápas pokračoval až do průběžného výsledku 3:3 – vždy se nám gólové manko podařilo srovnat. Vítězný gól padl těsně před koncem zápasu, v 88. minutě. Tým dorostu si tak připsal cenné vítězství. Ale i týmu soupeře se dostalo zaslouženého potlesku za předvedený výkon, i s nekompletní soupiskou.

Děkujeme hráčům za předvedené výkony a zraněným přejeme brzké uzdravení a těšíme se na další zápasy! Detaily utkání starších žáků, dorostu, dospělých.