TJ Sokol Libochovany – TJ Sokol Straškov-Vodochody (2.10.21)

Dnešní zápas starších žáků Libochovan proti Straškovu – Vodochody byl napjatý až do konce. Od úvodního hvizdu se hrálo v rychlém tempu, souboj střídal souboj. Tempo hry bylo vysoké, hráči domácích i hostí se urputně snažili gólově prosadit, ale na obou stranách útočící hráči naráželi na semknutou obranu protivníka. První poločas branku nepřinesl.

Po poločasové přestávce zápas pokračoval v duchu první půle, rychlost hráčům rozhodně nechyběla. Co ale dělá rozdíl? Na týmu Libochovan byla vidět vůle a odhodlání zvrátit skóre ve svůj prospěch, nejen držet remízu proti papírově silnějšímu soupeři. Úsilí se vyplatilo a jednu ze střel po vyražení brankáře dokázal Pepa Klempa uklidit za gólmanovy záda! Změna skóre přiměla soupeře více napadat a pokoušet se o zvrat utkání, nicméně obrana domácího týmu byla pevná a nedopustila žádné vyložené šance. A když už si nějaká střela soupeře našla cestu do prostoru mezi tři tyče, vše s přehledem jistil bezchybným výkonem náš brankář Matěj.

Díky obětavému výkonu, kdy žádný hráč domácích nevypustil jediný souboj, jediný sprint, máme další tři body! Detaily utkání zde.