TJ Sokol Zahořany – Libochovany (10.10.21)

K dalšímu utkání jsme jeli do Zahořan, kde jsme změřili síly s místním celkem. Zápas to byl pro nás velmi snadný a naši hráči si s chutí zastříleli již v prvním poločase. Slabí domácí neměli nárok a nakonec zápas skončil pro nás vysokou výhrou. TJ Sokol Zahořany – Libochovany 0:9 (0:7). Detaily utkání zde.

Příští víkend máme volno a další zápas tak odehrajeme až v sobotu 23. října doma proti Budyni nad Ohří „B“. Výkop je již ve 12:30!

Fotbalová neděle, TJ Spartak Boletice n.L.,/ SK Březiny – TJ SOKOL LIBOCHOVANY (10.10.21)

V neděli ráno naši dorostenci vycestovali za hranice okresu, do 35 km vzdálených Boletic nad Labem. Na rozdíl od týmu mužů, kteří odpoledne deklasovali tým T.J. Sokol Zahořany 0:9, se dorostencům vůbec nedařilo. Bohužel fotbalové štěstí sedělo na kopačkách soupeřů, TJ Spartak Boletice n. L,/ SK Březiny využil domácího prostředí a výsledek 4:0 tentokrát neudělal Libochovanským radost. Přestože domácí tým posbíral od rozhodčího celkem 3 žluté karty, viděli jsme i hezké fotbalové akce. Náš gólman Matěj Vyšata, přes sobotní zranění hlavy, které utržil v závěru utkání starších žáků v Liběšicích, vychytal pěkně penaltu. Z jasné výhry se radoval domácí tým. Přestože výsledek není pro naše dorostence příjemný, je třeba vytrvat a neztrácet radost ze hry. Děkujeme všem mladým i dospělým fotbalistům za předvedené výkony a držíme palce do dalších zápasů. V jednotě je síla a na fanouškovskou základnu se můžete vždy spolehnout! Detaily utkání zde.