TJ Sokol Libochovany – Sokol Velké Žernoseky (26. 03. 2022)

Derby, to je vždy zápas plný očekávání a zvýšené motivace. Dnes se tým starších žáků střetl s týmem Velkých Žernosek. Počasí přálo, což se promítlo i do návštěvnosti utkání. Všem fanouškům děkujeme!

Zápas se pro domácí borce vyvíjel dle představ, hned v úvodu utkání se po vlastním gólu hostí ujali vedení. Hosté se však rychle oklepali a hrálo se nahoru a dolů, ale všechny vážnější šance zůstaly neproměněny.

Po změně stran využili žernosečtí jednu ze svých dalších šancí a skóre tak srovnali. Zápas získal opět nový náboj a ani jedna strana nechtěla udělat chybu. Skvělými zákroky nerozhodný stav držel brankář Matěj Vyšata, ale i naši nebyli bez šancí. Deset minut pře koncem utkání se pak po individuální akci krásnou střelou trefil Josef Klempa a stanovil tak konečné skóre na 2:1!

Celému týmu Libochovan tedy gratulujeme k výhře a děkujeme za krásné sportovní sobotní dopoledne!