TJ Dobříň z. s. – TJ Sokol Libochovany, z. s. (21.05.2022)

Další z těžkých zápasů naše Starší žáky čekal minulou sobotu proti celku TJ Dobříň, který si drží 3. místo v tabulce. Do zápasu naši žáci nastoupily jako vždy s odhodláním vyhrát a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom jako tým toho nechtěli dosáhnout. Začátek zápasu nabídl pár rychlých akcí na obou stranách, které zaváněli gólem. Naše akce ale končily balónem vedle tyčky soupeřovy branky. První dva rychlé góly proto po většinou samostatných akcích jednoho hráče soupeře skončily v naší síti. Odpověď ale na tyto dva góly nenechala na sebe dlouho čekat a my snižujeme skóre na 1:2. Každý tým má občas smolný den a ten si naši Starší žáci vybrali nejspíš tento zápas, protože všechny naše útočné akce, nebo samostatné úniky na branku soupeře skončily opět pár cm od tyčky branky. Ne nadarmo se říká – nedáš dostaneš a proto do poločasu jsme dostali ještě 3 rychlé góly. Nikdy nic nevypouštíme a snaha zvrátit výsledek byla v druhé polovině samozřejmě prioritou, ale emoce, únava, dobře postavené tyčky branek soupeře a občasné vypouštění klíčových situací nám tento zápas byla osudná. Dokázali jsme pouze vstřelit druhý gól, ale soupeř si v druhé polovině pojistil vedení dalšími dvěma góly. Zápas končí a my odjíždíme s porážkou 2:7. I takové zápasy jsou, ale je důležité se z nich poučit a se vztyčenou hlavou, chutí a bojovností nepodcenit přípravy na další zápas!