TJ Sokol Libochovany, z. s. – TJ Spartak Boletice n.L.,/ SK Březiny (22.05.2022)

Dorost Libochovan v neděli 22.5.2022 na domácím hřišti úspěšně pokřtil nové dresy s logem TJ Sokol Libochovany a jasně převálcoval soupeře TJ Spartak Boletice n.L./ SK Březiny 8:2.

V neděli dopoledne čekalo na domácí hráče Dorostu velké překvapení – v kabinách byly pro ně připraveny dresy s novým logem TJ Sokola Libochovany. Nové dresy měly báječný ohlas, líbí se nejen hráčům, ale i domácím fanouškům. Dorost je navíc v neděli pokřtil senzační výhrou.

Před 14 dny, také doma, v zápase proti Křešicím řádil kapitán Ondra Gašpárek a nadělil soupeři 4 góly. Někteří fanoušci tento zápas neviděli (z pracovních důvodů), jinak fanoušci tvoří pevnou základnu (včetně „Libochovanských tygřic“) a na každý zápas se pravidelně schází a podporují libochovanské týmy. Nově položená dlažba před stánkem s občerstvením a možnost posezení umožňuje vychutnávat nejen nápoje, ale i fotbalové zážitky. A tak se Ondra Gašpárek pochlapil a opět předvedl záviděníhodný výkon a tentokrát nastřílel za záda brankáře celkově 6 gólů. V prvním poločase parádně rozvlnil síť soupeře pětkrát a gól přidal i Ondra Filinger. Naopak protihráčka proměnila penaltu a upravila poločasový stav na 6:1.

Ve druhém poločase se soupeři povedlo využít svou šanci a snížil na 6:2. Pak již opět převzali otěže naši borci, makali, kličkovali, tlačili soupeře na jejich polovinu a výsledkem byl opět gól Ondry Gašpárka. Na konečných 8:2 upravil výsledek ještě Josef Klempa. Musíme ale vyzdvihnout celý tým, kterému se hra dařila, v nových dresech se „vznášeli“ po hřišti, drželi míč, vytvářili si šance a soupeře prostě přehrávali.

Po výhře tým Libochovan poskočil na 6. místo v tabulce. Gratulujeme a přejeme hráčům, aby se jim v nových dresech i nadále dařilo!

Další zápas odehrají opět doma v neděli 29.5.2022 od 10 h. Přijďte podpořit Dorost Libochovan, protože soupeřem bude silný FK Cvikov, který je nyní na 3. místě v tabulce.