SŽ: TJ VIKTORIE BUDYNĚ NAD OHŘÍ – TJ SOKOL LIBOCHOVANY (08.10.2022)

V sobotu, na Památný den sokolstva, vyrazili naši mladí sokolíci a jedna sokolice ke svému zápasu do Budyně nad Ohří. Díky mlhavému a celkem chladnému počasí bylo důležité se náležitě rozcvičit. Hned od úvodního hvizdu rozhodčího jsme měli územní převahu. Hrálo se převážně na polovině soupeře, ale gól ne a ne padnout. Ojedinělý průnik soupeře a následnou střelu krásným zákrokem zlikvidoval v naší brance Jára Poláček. Náš tlak pokračoval, šance byly, ale do konce poločasu branka nepadla.

Druhý poločas začal pro náš tým šokem. Po dvou jednoduchých přihrávkách od poloviny hřiště našel balon domácího hráče, který šel středem hřiště sám na brankáře a než k němu přistoupili naši obránci, přízemní střelou k tyči skóroval. Mladší sestru našeho gólmana to opravdu vzalo a museli jsme řešit i slzičky. Je to prostě srdcařka 😊 Tým vstřelená branka rozhodně nepoložila a znovu okupovali polovinu soupeře a snažili se vsítit branku, což se povedlo o pět minut později. Pepa Klempa u autové čáry obral o balon protihráče, běžel směrem k brance, krásným pasem našel Šímu a ten pohotovou střelou z první rozvlnil síť za zády domácího brankáře. A pak že to nepůjde! Tlak dále pokračoval a bylo vidět, že s remízou se naši borci rozhodně smířit nehodlají. V šedesáté druhé minutě utkání byl po faulu domácích pískán přímý kop. Míč si postavil Šíma a bombou po zemi k tyči nekompromisně proměnil. Rázem byl tedy zápas otočen a byli jsme ve vedení! Do konce druhého poločasu jsme již nedovolili soupeři srovnat a vezeme si tak zasloužené tři body po krásném obratu utkání.

Všem hráčům děkujeme za výborný výkon a za to, že nic nevypustili a poctivě se rvali o vítězství, kterého nakonec dosáhli. GRATULUJEME!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *