Libochovany – TJ Lovečkovice (29.04.17)

Soupeři z Lovečkovic jsme měli co vracet. Na podzim jsme u nich první zápas nedohráli kvůli napadení jednoho z domácích hráčů fanouškem a opakované utkání jsme pak v nefotbalových podmínkách prohráli 4:1.  Teď na jaře jsme se zatím chytli proti týmům, kterým hrozí riziko sestupu a hlavně jsme konečně začli dávat góly. Tudíž jsme i tentokrát věřili v úspěch s dalším soupeřem z nižších pater tabulky. Zápas pro nás začal skvěle a brzy jsme slavili gól v soupeřově síti. Po minulém hetriku se opět uvedl Vávrys, když pěkně k tyči obstřelil brankáře.  Po většinu první půle jsme lépe tvořili hru a byli nebezpeční hlavně po stranách, kde se nám povedla nejedna pohledná kombinace. Ještě do půle jsme po tlaku a chybě soupeřova brankaře přidali druhou branku. Soupeř také občas zazlobil, ale podržel nás náš opět skvěle chytající brankář. Druhý poločas jsme začli pasivně a ač jsme hráli na naši oblíbenou stranu, tak nám mužstvo Lovečkovic více zatápělo. Dostali jsme i branku, soupeřův útočník po naší chybě v obraně pěkně zakroutil míč k tyči. V této etapě zápasu se nám nic nedařilo a měli jsme namále. Lovečkovice toho chtěli využít a srovnat, ale naštěstí jsme se po nějaký čas ubránili odkopy od brány a zlomili je pak třetím gólem. Míč si pěkně připravil rychlík Poláček a povedenou ranou se opět zapsal mezi střelce.  Do konce zápasu bylo ještě 10 minut, ale už jsme soupeře k ničemu nepustili. Libochovany – TJ Lovečkovice tak po solidním výkonu domácího mužstva 3:1 (2:0).  Statistiky utkání zde.

Po nynější devítibodové šnůře se odlepujeme ode dna tabulky a máme ambice pozlobit i týmy z jejího vrcholu. Již příští týden, v sobotu 6. května od 17:00, se podíváme pravdě do očí, když nastoupíme v Brňanech proti domácímu mužstvu, které je na průběžném druhém místě.