Libochovany – SK Třebívlice (27.08.16)

V prvním utkání na domácí půdě jsme chtěli ukázat, že i přes ztrátu pár našich opor máme stále schopnost bojovat se všemi mužstvy v soutěži. Utkání bylo ovlivněno velkým vedrem a tak výkon obou mužstev nebyl stoprocentní. První poločas byl vyrovnaný,o zábavu diváků se postaraly hlavně dvě penalty, které odpískal sudí.  Tu první jsme bohužel neproměnili a při té druhé jsme však  branku dostali. První poločas tak skončil 0:1 pro hosty. Do druhé půlky jsme nastoupili s odhodláním něco s nepříznivým stavem udělat a to se také povedlo. Po další penaltě jsme vyrovnali. Zápas se pak lámal a obě mužstva mohla po několika šancích strhnout vedení na svou stranu. To se nakonec podařilo pouze hostům, kteří zvýšili náskok po precizně zahraném rohu. Ač jsme si ještě několik šancí do konce utkání vytvořili, bohužel jsme už vyrovnat nedokázali. Libochovany – SK Třebívlice tak nakonec trochu smolně 1:2 (0:1).

Příští zápas odehrajeme v sobotu 3.září od 17:00 na hřišti Sulejovic.