FK Vchynice – Libochovany (20.08.16)

První utkání nové sezony jsme odehráli tuto sobotu ve Vchynici. Začátek zápasu byl z naší strany vlažný a míč měli v držení převážně domácí.  Pár šancí jsme přestáli, ale ke konci prvního poločasu se ujali dvě pěkné akce, kdy se domácí hráči prokombinovali až do našeho malého vápna a jednoduše zakončili. V druhé půlce utkání jsme se zvedli a převzali iniciativu, začali více nakopávat dlouhé míče za obranu a vchyničtí se počali bát o výsledek. Zápas se v té chvíli gradoval a emoce plály na obou stranách. Rozhodčí bohužel začal zmatkovat a nevynutil si v pravou chvíli na hřišti pořádek.  Asi 15 minut do konce jsme snížili na rozdíl jedné branky a vrhli vše do útoku. Domácí začali zdržovat a trenér Vchynic se dokonce dostal do lehkého fyzického konfliktu s obráncem Libochovan, po kterém se část našeho mužstva odebrala do sprch. Po dalších zmatcích pana rozhodčího a mnoha zbytečných nadávkách, strkanicích a obskurních gestech se zápas se zpožděním dohrál.  Ještě před tím jsme ale dostali podivný gól, kdy celé mužstvo Libochovan diskutovalo s rozhodčím a domácí toho využili, rozehráli míč a šli sami na prázdnou bránu. Takže nakonec FK Vchynice – Libochovany 3:1 (2:0).

Příští zápas hrajeme doma. V sobotu 27. srpna od 17:00 hostíme tým Třebívlic.