Libochovany – SK Český Granát Podsedice (30.03.19)

První jarní utkání na domácí půdě jsme odehráli proti Podsedicím, které jsme na podzim porazili rozdílem šesti branek. Soupeř, který je v tabulce jedno místo za námi přijel s mnoha hráči na střídání, u nás byla lavička opět téměř prázdná. Zápas jsme začali dobře a už ve čtvrté minutě jsme vstřelili úvodní gól. Další radost nám udělal náš útočník krásnou střelou z velké dálky ve 45. minutě. Hra nebyla nic moc, hosté hráli ustrašeně, často raději zakopávali do autů, ale my jsme také žádnou oslnivou formu nepředvedli. Zase to bylo na hrbolatém terénu spíše o nakopávání a hra se přelévala sem tam. Až v druhé půli jsme se trochu zklidnili a občas nám i vyšla pěkná kombinace. Přidali jsme ještě dvě branky a pohodlně zvítězili. Libochovany – SK Český Granát Podsedice tak jasně 4:0 (2:0). Statistiky utkání zde.

Příští utkání odehrajeme na půdě Velemína v sobotu 6. dubna od 16:30. Soupeř je jen o bod před námi, takže případný úspěch by znamenal další posun tabulkou vzhůru.