TJ Budyně nad Ohří „B“ – Sokol Libochovany (05.06.22)

Ve venkovním zápase se záložním týmem Budyně nad Ohří jsme si chtěli napravit chuť a konečně prolomit střelecké trápení našeho týmu. To se nám až do druhého poločasu nevedlo. Góla jsme sice dali, ale také jednoho dostali a tak bylo utkání otevřené až do úplného závěru. V něm nám výrazně pomohly posily z dorostu, borci, kteří shodou náhod odehráli v Budyni ve stejný den již své druhé utkání(!), a krásnými dvěma góly v posledních minutách zápasu definitivně rozhodli o našem vítězství. Ze sóla Míši Nováka z půli hřiště až na malé vápno a geniální přihrávky na volného Ondru Gašpárka, který dával sám do prázdé brány, opravdu plesalo fotbalové srdce. TJ Budyně nad Ohří „B“ – Libochovany tak po dramatickém utkání a pár pěkných brankách 3:6 (1:1). Podrobnosti zde.

Příští utkání sehrajeme v sobotu 11. června doma proti Slavoji z Třebenic, tedy soupeři, který zatím v celé letošní sezoně ani jednou neprohrál. Výkop je ve 14:00.