„Silvestrovský fotbálek na hřišti v Libo“

Letos se opět mohl uskutečnit tradiční „Silvestrovský fotbálek“ Sokola Libochovan a tak se ve středu 28.12.2022 sešli na hřišti v Libochovanech fotbalisté – mládež i dospěláci. Šanci zakopat si využili i někteří fanoušci fotbalu, oprášili svoje či zapůjčené kopačky a vyběhli také na hřiště.

Před úvodním výkopem se vytvořila dvě smíšená družstva, branky obsadil na jedné straně Boban a na straně druhé Kosťa. Hrálo se v poměrně svižném tempu a i počasí celkem přálo, nepršelo, nesněžilo a několikrát se snažilo hráče zahřát i sluníčko. Poločas přinesl řadu soubojů v duchu fair play, hráči byli vcelku sehraní jako kdyby tak hráli běžně a jen jednou prošla meruna až za záda brankáře. Druhý poločas byl již na góly bohatší. Dokonce se kopala i jedna penalta, kterou po rozběhu přes celé hřiště úspěšně proměnila Vaneska. V tento den, ale nebyl rozhodující výsledek a vítězství, tentokrát vyhráli všichni, neboť si přišli zasportovat, užít si bezva partu a hlavně si opět zahrát fotbal!!! Sportovní odpoledne využili i příznivci fotbalu ke společnému setkání.

Děkujeme TJ Sokolu Libochovany za zajištění akce a já osobně vám všem přeji pevné zdraví, pohodu, radost a štěstí v novém roce 2023. A těším se opět na setkávání na zelených trávnících!

Jitka F.