„Vánoční večírek mládeže Sokola“

Ve středu 21.12.2022 proběhl poslední fotbalový trénink letošního roku a byl spojen s velmi milým překvapením pro všechny hráče, trenéry a naše zdravotníky.

V „tělocvičně“ Obecního úřadu Libochovany čekala na naši fotbalovou mládež pod vánočním stromečkem hromada dárků – nové sportovní soupravy s logem TJ Sokola Libochovany. V báječné atmosféře se v předvánočním čase ochutnávalo výborné cukroví a na další úspěchy v nové sezóně a hlavně také na zdraví se připíjelo šampaňským (pro sportovce samozřejmě jen v bezalkoholové verzi!).

Hráči tak jarní sezónu 2023 nastartují v nových soupravách, na které částečně (kromě rodičů) přispěl i Sokol Libochovany – tímto velmi děkujeme!!! Nové fotbalové soupravy si zakoupilo i mužstvo dospělých. A tak mi dovolte všem fotbalistům Libochovan popřát, aby nejen na hřiště, ale i do nového roku 2023 vykročili úspěšně pravou nohou.

A nám všem příznivcům fotbalu přeji krásné vánoční svátky, pohodu, radost, k tomu hodně zdraví, štěstí a báječné zážitky v roce 2023!

Jitka F.