Dorost: TJ Sokol Libochovany – SK Liběšice (28.10.2022)

Prodloužený fotbalový víkend začal v Libochovanech v pátek 28.10.2022 odloženým zápasem Dorostu s týmem z Liběšic. Očekával se náročný a těžký souboj s družstvem z 2. místa v tabulce. A byl.

Nejen úvod zápasu, výkop byl tentokrát v 10.30 h, ale prakticky celý zápas provázela podzimní mlha. Naši borci opět oblékli červeno-bílé dresy, do zápasu naskočili opět mladíci ze Starších žáků a všichni společně se snažili odvracet útoky soupeře, který lépe kombinoval a hrál dobře technicky. Naši se statečně drželi, párkrát také zahrozili před brankou hostů, ale do konce poločasu se jim udržet bezbrankovou remízu nepodařilo, soupeř čtyři minuty před hvizdem střelou k tyči otevřel skóre ve svůj prospěch.

Další poločas i nadále ukazoval lepší sehranost fotbalistů z Liběšic a i jejich věková převaha byla znatelná, a tak postupně přidali ještě další 2 góly. Krásným přímým kopem z cca 35 metrů snížil Ondra Gašpárek na 1:3 (běžela 82. minuta), ale hosté dokázali ještě ve stejné minutě svoje vedení potvrdit a navýšit na konečných 1:4.

Bohužel během zápasu byl opět několikrát „v akci“ Venca Tomášek, náš úžasný zdravotník, který pomohl a ošetřil Šímu V., brankáře Matyho V., Pepu K. a Ondru F., který pak zbytek zápasu již nedohrál. Venco, DÍKY MOC!!!

I tak děkujeme za nasazení, snahu a bojovnost! Dalším zápasem Dorostu tohoto „víkendu“ bylo derby ve Velkých Žernosekách, v neděli 30.10.2022 od 10 hodin.