TJ Sokol Pokratice-Litoměřice – TJ Sokol Libochovany (13.11.21)

V předposledním zápase podzimní části sezóny nastoupil tým starších žáků Libochovan proti silnému soupeři, Pokraticím. Naše sestava byla značně prořídlá, s minimem hráčů na střídání, ale rozhodně jsme se nechystali dát kůži lacino. Soupeř bohužel ukázal svoji sílu hned v úvodu utkání, kdy v páté minutě otevřel skóre na 1:0. To nás trochu srazilo, ale přesto naši borci nevynechávali souboje a snažili se dostat na dostřel branky soupeře. Bohužel se nám nedařilo a do poločasu jsme inkasovali ještě další dvě branky.

Ve druhém poločase si již hráči domácích hru hlídali a prakticky nás k ničemu nepouštěli. Několik samostatných úniků jsme nedokázali přeměnit ve střelený gól. Soupeř byl lepší a svoji převahu stvrdil dalšími třemi vstřelenými brankami. Nebýt srdnatého výkonu našeho brankáře Matěje, mohlo být skóre ještě vyšší. Zápas tak skončil 6:0. Detaily utkání zde.

Ne každý den je posvícení, dnes byl soupeř nad naše síly. Je potřeba rychle se oklepat a připravit se na poslední zápas sezóny, který odehrajeme příští sobotu na domácím hřišti proti týmu Duban. Děkujeme také všem fanouškům, kteří dnes do Pokratic dorazili, a to v hojném počtu!