TJ Sokol Libochovany – Fotbalový klub Vchynice (7.11.21)

V neděli odehráli své poslední utkání podzimní části hráči dorosteneckého týmu. V chladném a větrném počasí, kdy se nejeden fanoušek zahříval svařákem či grogem, jsme viděli krásný zápas. Skóre otevřel již v 10. minutě utkání přesně mířenou střelou Michal Novák. Dále se pokračovalo tlakem na branku hostí, ale i soupeř nechtěl odevzdat kůži lacino a po akci ve 40. minutě přišlo vyrovnání. Do poločasové přestávky jsme tak vstoupili za nerozhodného stavu.

Druhý poločas již byl v režii domácích borců, soupeře do vyložených šancí nepouštěli. A když přeci jen nějaký míč směřoval mezi tři tyče, vždy vše suveréně jistil výborným výkonem gólman Matěj. Na další vstřelenou branku jsme čekali do 67. minuty, kdy nás poslal do vedení Lukáš Tovara. Lukáš ještě o deset minut později proměnil pokutový kop a navýšil tak skóre na průběžných 3:1. Třešničkou na dortu pak byla trefa Ondry Gašpárka v poslední minutě utkání, který stanovil výsledné skóre na 4:1. Detaily utkání zde.

Gratulujeme, užijte si zimní přestávku a na jaře se na Vás opět těšíme! Tedy vlastně už 20.11. na dokopné, společně se staršími žáky 😉