FK Vchynice – Libochovany (14.11.15)

Podzimní část sezony jsme uzavírali na hřišti mužstva Vchynice. Počasí nám tentokrát nepřálo, nebe se před zápasem zatáhlo a k silným náporům větru se brzy přidal i déšť s kroupami, které nás  na začátku utkání dobře promasírovaly. Domácí tým se ujal vedení, kdy šel náš záložník nedůrazně do hlavičkového souboje a z následné nahrávky hráči Vchnynice skórovali. Naštěstí jsme rychle odpověděli, kdy jsme srovnali po presu a zmatku před domácí bránou.  Za pár minut byl však opět na koni soupeř, když jsme celkem zbytečně faulovali v naší šestnáctce a obdrželi gól z penalty.  Poté to byla spíše bitva než fotbal. Hrálo se tvrdě a rozhodčí si bohužel pořádek na hřišti neudělal. Ale přeci jen se nám ještě v prvním poločase podařilo vyrovnat po našem tlaku a vlastní brance domácích.  O přestávce jsme přemýšleli nad rozhodujícím úderem, ale bohužel se to podařilo týmu Vchynice, který si po pěkné střele vzal opět vedení na svou stranu. Na to jsme už i přes snahu nedokázali odpovědět a zápas tak skončil naší prohrou. VK Vchynice – Libochovany tak nakonec 3:2 (2:2).

Podzim jsme tak uzavřeli s pouhými 15 body a v tabulce nám patří průbežné 10. místo. Musíme na jaře zabrat, jinak se můžeme obávat i sestupu.