TJ Slavoj Úštěk „B“ – Libochovany (06.10.19)

K dalšímu utkání jsme jeli do Úštěka, kde jsme změřili síly s domácím „B“ mužstvem. Sešli jsme se v nebývale početné a silné sestavě a přijeli jsme si, jako vždy v této skupině, pro tři body. V úvodu zápasu jsme dominovali, kontrolovali více míč a dostávali jsme se i do šancí. Domácí však hráli dosti tvrdě a na podmáčeném hřišti se nám pomalu přestávalo dařit kombinovat. Úštěčtí nás zatlačili a převážně po vlastních chybách jsme si ke konci prvního poločasu nechali dát tři zbytečné branky.  Na záčátku druhé půle jsme místo tlaku a gólů do branky domácích inkasovali po čtvrté a bylo to chvilku na ručník. Soupeř však poté několikrát střídal a sám se dostal z tempa. My jsme ale po mnoha nevyužitých velešancích začli skórovat až velmi pozdě a i přes finální tlak jsme už vyrovnat nedokázali. Avšak i přes těsnou prohru jsme odehráli dobré utkání, hlavně co se týká nasazení a bojovnosti. Škoda jen těch rychle využitých chyb z první půle. TJ Slavoj Úštěk – Libochovany tak v pohledném zápase s mnoha góly 4:3 (0:3).  Statistiky utkání zde.

Příští týden si snad spravíme chuť v domácím utkání s posledním mužstvem tabulky, celkem ze Zahořan. Utkání začíná v sobotu 12. října od 12:30. Tento termín je vůbec fotbalovým dnem, neboť již v 10:00 hostí naši starší žáci celek FK Slavoj Třebenice a od 16:00 se ještě na našem hřišti koná přátelský mač mezi celky z Brné.