Libochovany – TJ Sokol Medvědice (31.08.19)

Dalším soupeřem ve čtvrté třídě nám bylo mužstvo z Medvědic. Hosté přijeli s několika hráči na střídání a byli  kvalitnějším protivníkem než Třebenice v minulém kole. Zápas byl dlouho hodně vyrovnaný, ač jsme si během první půle vypracovali o pár šancí více než soupeř.  Zlobila nás ale trochu koncovka a ne a ne dát góla. Hostující brankář se nechal obehrát až v 73. minutě, kdy si po brejku Jirka Podrázský šikovně obešel brankáře zakončoval a do opuštěné brány. Vedli jsme jedna nula a začalo se nám lépe dýchat. Hosté vrhli všechny síly do útoku, ale my jsme většímu tlaku odolali. Libochovany – TJ Sokol Medvědice tak v pěkném zápase 1:0 (0:0).

Příští víkend máme volno. Těšte se na následující týden, kdy je na pořadu přeslabské derby s Prackovicemi. Hraje se v sobotu 14. září od 13:30 opět na domácí půdě.