FK Viktorie Čížkovice – Libochovany (25.05.19)

Asi poslední reálnou možnost, jak se ještě posunout tabulkou vzhůru jsme promrhali tuto sobotu v Čížkovicích. Ač jsme byli ve skoro nejsilnější možné sestavě a měli „dokonce“ i jednoho hráče na střídání (!!!), stejně jsme dobře hrajícím a pohybujícím se domácím nestačili. Zápas pro nás začal skvěle. Skórovali jsme již ve třetí minutě utkání, trefil se Tomáš Škárka. Ale radost nás brzy přešla, hned dvě minuty nato domácí srovnali. Poté začal domácí tlak, na který jsme v první půli nenašli odpověd.  Problémy nám dělal střed pole, rotace hráčů, jejich rychlost a podpora útoku obránci. Ještě do půle jsme kapitulovali podruhé, opět z druhé vlny střílel nikým nehlídaný a nenapadaný hráč domácích. V druhé půli jsme trochu vyrovnali hru a několikrát také zahrozili. Avšak smolný gól (teč zdi při přímém kopu) a naše vlastní nabídnutá šance soupeři nás potopily a rozhodly utkání. V závěru jsme ještě čestně snížili, ale na body to dnes bylo málo. Těšit nás snad může jen skutečnost, že jsme zápas nevypustili, bojovali jsme až do konce a podali týmový výkon. Všechny góly Čížkovic byly tak trochu „levné“ a měli jsme v nich vlastní prsty.  Ale nelze upřít soupeřovi kvalitu a tah na bránu, což vedlo k našim chybám. FK Viktoria Čížkovice – Libochovany tak trochu smolně, ale zaslouženě 4:2 (2:1). Detaily utkání zde.

Příští utkání se hraje v sobotu 1. června od 17:00 v Libochovanech. Hostíme celek Litoměřicka „D“.