TJ Sokol Libochovany – Tělovýchovná jednota SLAVOJ ÚŠTĚK (29.9.21)

Krásný fotbalový zážitek nám dnes nachystali hráči starších žáků. Již ve čtrnácté minutě otevřel skóre zápasu proti TJ Slavoj Úštěk Josef Klempa, který s přehledem proměnil odpískaný pokutový kop. Naši borci kontrolovali hru a soupeře do šancí na vyrovnání nepouštěli.

Na počátku druhého poločasu byl odpískána další penalta, ke které se postavil náš brankář Matěj Vyšata a rovněž se ani on nemýlil a zvýšil skóre na 2:0. Hra probíhala nadále na polovině hřiště soupeře a z jednoho z dalších úniků za obranu se trefil Daniel Slezák – 3:0. O pár minut později dokázal tým Úštěku snížit na 3:1, ale prakticky vzápětí se podruhé v zápase prosadil Daniel a navyšoval již na 4:1. Konečné skóre stanovil opět brankář Matěj, tentokráte gólem ze hry, krásnou střelou přes celé hřiště.

Gratulujeme všem střelcům zápasu a celému týmu za předvedený výkon! Detaily utkání zde.