TJ Sokol Libochovany – Tělovýchovná jednota FC Dubany (20.11.21)

Poslední zápas podzimní části sezóny odehráli dnes na domácím hřišti starší žáci, proti týmu FC Dubany. Oba týmy měly před zápasem shodně bodů v tabulce, čekali jsme tak napínavý souboj obou mužstev.

Taktika byla předem daná, vstřelit první gól a pak kontrolovat zápas ze zabezpečené obrany a využívat protiakcí ke vstřelení dalších branek. Tuto snahu podpořila naše fotbalová máma Monča Vyšatová, která těsně před startem zápasu vyhlásila „KFC odměnu“ pro všechny střelce gólů našeho mužstva. Příslib ne zcela zdravého, ač velmi populárního oběda očividně zafungoval a taktika byla plněna během zápasu bezezbytku 😊. Skóre otevřel hned v osmé minutě Šimon „Šíma“ Vocásek a naši se tak ujali vedení. Nervozita opadla, a i přes snahy soupeře o vyrovnání, skóre navýšil ve 33. minutě šutér Ondra Filingr! Do konce poločasu se ještě premiérovým gólem za tým Libochovan blýskl Lukáš Janda (gratulujeme!).

Druhá půle byla již v režii našich borců. Nejen chycenou penaltou, ale i dalšími zákroky udělal radost sobě, týmu i všem fanouškům náš gólman Matěj Vyšata a skóre na závěrečných 4:0 navýšil svým druhým gólem v utkání bombarďák Ondra!

Po samotném utkání pak následovala akce „podzimní dokopná“, kterou si všichni díky skvělému výsledku o to víc užili. Reportáž z této akce buď bude, nebo ne… 😊