TJ Sokol České Kopisty – TJ Sokol Libochovany (25.9.21)

Z utkání na krásném trávníku na hřišti v Českých Kopistech naši starší žáci bohužel body nepřivezli. Začátek utkání vyzníval nadějně pro hráče Libochovan, kdy kombinovali převážně na polovině hřiště i před soupeřovou brankou. Soupeř hrál z dobře zabezpečené obrany a naše šance bohužel gólem neskončily. Po jednom z rychlých brejků se mužstvo Českých Kopist dostalo do vedení. Přišly i naše šance, ze standardních situací, ale žádná nebyla zakončena vstřelenou brankou. Naopak, do konce půle přišel druhý gól domácích.

Po změně stran byla vidět touha libochovanských porvat se o vítězství. Po snížení na 2:1 tým hostí pokračoval v tlaku a z jedné dalších šancí nastřelil břevno. Bohužel ne nadarmo se říká „nedáš, dostaneš“ a prakticky z protiakce tým domácích navýšil skóre na 3:1. Na tento gól již mužstvo Libochovan nedokázalo reagovat, a i přes několik svých dalších šancí, to byli hráči domácích, kdo měli více ze hry. Do konce zápasu České Kopisty vstřelily další dvě branky a stanovily závěrečné skóre na 5:1.

Vítězům tedy nezbývá než pogratulovat a týmu Libochovan popřát, aby se ze zápasu rychle oklepali a s hlavou vzhůru vyhlíželi další zápas, který se odehraje již ve středu 29.9. Detaily utkání zde.