SŽ: TJ Sokol Libochovany – TJ Viktorie Budyně nad Ohří (03.09.2022)

Uplynulý fotbalový víkend v Libochovanech již tradičně otevřeli hráči starších žáků, svým zápasem proti TJ Viktorie Budyně nad Ohří. V sobotu dopoledne bylo opravdu krásné počasí, sluníčko svítilo, teplota příjemná, takže pro fotbal ideální podmínky 😊

Oba týmy měly nastoupit v modrých dresech, což by pro oko diváka i rozhodčího nemuselo být přehledné, proto naši borci oblékli oranžové rozlišováky. Výkop proběhl standardně v 10 hodin a všichni jsme se těšili, co nám zápas přinese. V prvních minutách zápasu se hrálo převážně kolem poloviny hřiště a bylo vidět, že je kladen důraz zejména na precizní obranu. V šesté minutě si obránce hostí nesklepl míč dle svých představ a toho využil náš šutér Šíma „Mišon“ Vocásek, kdy si rychle balon zpracoval a vyslal střelu na bránu, která k nadšení všech domácích fandů skončila za brankářovými zády. Na další gól jsme nemuseli čekat nijak dlouho, ve dvacáté páté minutě obral obránce o míč Pepa Klempa, šikovnou přihrávkou našel Šímu a ten nekompromisní střelou po zemi k tyči navýšil skóre na 2:0. Prakticky stejnou střelu si Šíma zopakoval i ve třicáté třetí minutě utkání a již v prvním poločase tak zkompletoval svůj hattrick!!!

Do poločasové přestávky se tak šlo v dobré náladě. Zápas pokračoval v dobrém tempu, šance si vytvářeli zejména naši borci. A případné výpady soupeře spolehlivě likvidovala naše obrana a když už něco prošlo, tak si dobré zákroky připsal Luky Vavák v bráně. V šedesáté minutě utkání byla po faulu hostí odpískána penalta. Exekuci pokutového kopu si vzal na starost Ondra Filinger a nemýlil se. Prudkou střelou k tyči navýšil skóre na 4:0. A to ještě nebylo vše, přátelé. O dvě minuty později, po útočné akci hostí rozehrával dlouhým nákopem náš brankář Lukáš, míč si zpracoval Šíma a zde i trochu se štěstím opět překonal brankáře soupeře, když mu střela prošla pod tělem a míč se dokutálel za brankovou čáru. O poslední gól zápasu se o další dvě minuty později postaral Pepa Klempa, který krásnou střelou překonal brankáře již po šesté.

Všem hráčům patří veliký dík za předvedený výkon, udělali jste nám, fanouškům, opravdu radost!!! GRATULUJEME!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *